landing page baner
Landing page to pierwsza/docelowa strona internetowa, która wyświetla się użytkownikowi po kliknięciu np. w reklamę (linki sponsorowane Google AdWords, mailing, newsletter lub baner reklamowy zamieszczony w innym serwisie).
Strony tego typu można wykorzystać na bardzo wiele sposobów – od wsparcia pozycjonowania, przez tymczasowe strony typu „niedługo ruszamy”, po wsparcie procesu sprzedażowego.

JAKIE PROJEKTY WYKONUJĘ?

Projektuję i wdrażam w pełni funkcjonalne strony docelowe (landing page, strona lądowania, strona produktowa, micropage, microsite, mikro-strona).

Każde zlecenie zaczynam od opracowania funkcjonalności strony na podstawie jej specyfikacji, następnie wykonuję projekt graficzny layoutu, koduję stronę i wysyłam na serwer.

Analiza funkcjonalności strony

Opracowanie treści marketingowych

Projekt graficzny layoutu

Kodowanie i wdrożenie strony

Każdy projekt strony landing page traktuję indywidualnie. Dbam o to, aby wykonane przeze mnie projekty były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też funkcjonalne i gwarantowały zamierzone efekty.

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY?

Przejrzystość1

Przejrzysta, ładna i czytelna grafika, bez elementów które mogłyby rozpraszać uwagę użytkownika.

Niepowtarzalność4

Każdy projekt jest unikatowy i oryginalny – ściśle dostosowany do wymogów Klienta.

Skuteczność3

Zwrot skłaniający do wykonania akcji, np. „kup teraz”, „wypełnij formularz”.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt strony landing page zależy od jej rodzaju, specyfikacji, rozbudowania i funkcjonalności. Każdy projekt wyceniam indywidualnie, w zależności od specyfikacji briefu. Zawsze jednak są to pozytywnie zaskakujące koszty.

Skontaktuj się ze mną. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

601 993 752

studio@stadnicka.com

*Na wszystkie swoje usługi wystawiam faktury VAT.