media społecznościowe baner
Setki milionów odwiedzin dziennie i prawie nieograniczone możliwości – właśnie taki jest Facebook, największy na świecie portal społecznościowy. Każda dobrze rozwijająca się firma zna potencjał Facebooka i aktywnie wykorzystuje jego możliwości do promocji swojej marki.
Profesjonalne prowadzenie Fan Page’a buduje interakcję firmy z klientami a także jest kluczowym wsparciem sprzedaży i promocji oferowanych produktów czy usług. Stworzenie skutecznego, efektywnego Fan Page’a wcale nie należy do łatwych zadań. Dlatego ciężko jest samodzielnie, bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi, prowadzić Fan Page’a, który przyciągnie Klientów i osiągnie zamierzone cele.

JAKIE PROJEKTY SOCIAL MEDIA WYKONUJĘ?

Zajmuję się tworzeniem i prowadzeniem profesjonalnych Fan Page’y na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Działając w oparciu o uzyskaną wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, a także mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia, prowadzone przeze mnie Fan Page’e są skuteczne i zapewniają pozyskiwanie nowych Klientów.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Każda branża jest inna, inne są też cele i oczekiwania co do projektu. Dbam o jakość zamieszczanych zdjęć, grafik i postów, tak aby były chętnie „lajkowane”, komentowane, udostępniane przez przez Fanów. Jestem na bieżąco z nowymi trendami w social mediach, doskonale znam ich potencjał, który skutecznie wykorzystuję w mojej pracy.

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY?

Efektywność1

Tworzę i prowadzę efektywne Fan Page’e, które pomagają zdobywać nowych Klientów i zwiększać zysk.

Systematyczność2

Przywiązuję ogromną uwagę do systematyczności i czasu zamieszczania materiałów i postów na Facebook’u.

Niepowtarzalność5

Nie ma dwóch takich samych zleceń. Każdy projekt jest indywidualny i oryginalny, nastawiony na osiągnięcie zamierzonych celów.

Zainteresowanie3

Dbam o to, by posty i materiały zamieszczane na Fan Page’u były interesujące i chętnie udostępniane przez Fanów.

Profesjonalizm4

Profesjonalne podejście do projektu, daje profesjonalny efekt. Klienci postrzegają Cię jako profesjonalną firmę.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt prowadzenia Fan Page’a ustalany jest indywidualnie w zależności od specyfikacji briefu. Każdy projekt jest inny, różne są też oczekiwania i cele.

Skontaktuj się ze mną. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

601 993 752

studio@stadnicka.com

*Na wszystkie swoje usługi wystawiam faktury VAT.