szablony allegro baner
Allegro to niewątpliwe jedna z najpopularniejszych platform handlowych, umożliwiająca dokonywania transakcji. Aby móc zaprezentować klientom swoją ofertę, niezbędny jest szablon, którego atrakcyjność ma ogromny wpływ na powodzenie aukcji. Klienci odwiedzając aukcje zwracają uwagę nie tylko na treść oferty i cenę, ale również na oprawę graficzną, która świadczy o profesjonalizmie sprzedawcy.

JAKIE PROJEKTY WYKONUJĘ?

Projektuję i wdrażam profesjonalne, oryginalne szablony allegro dedykowane tematyce branży. Każdy projekt traktuje indywidualnie i dostosowuję go do potrzeb Klienta. Moje szablony są czytelne, przejrzyste i charakteryzują się nietuzinkową estetyką. Dbam o to, aby wykonane przeze mnie szablony Allegro były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też zgodne z zasadami usability.

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY?

Profesjonalność1

Atrakcyjny i profesjonalny wygląd szablonu dedykowany wymaganiom i tematyce branży.

Użyteczność2

Prosta instalacja i edycja szablonu.

Nowoczesność4

Tworzę czytelne, nowoczesne szablon Allegro, w oparciu o panujące trendy.

Efektywność3

Dzięki profesjonalnemu projektowi szablonu, pozyskasz nowych Klientów.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt szablonu Allegro zależy od jego specyfikacji, rozbudowania i funkcjonalności. Prosty szablon Allegro jestem w stanie wykonać już za 200 zł (netto).  Strony bardziej rozbudowane wyceniam indywidualnie, w zależności od specyfikacji briefu. Zawsze jednak są to pozytywnie zaskakujące koszty.

Skontaktuj się ze mną. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

601 993 752

studio@stadnicka.com

*Na wszystkie swoje usługi wystawiam faktury VAT.