szablony email baner
W obecnych czasach standardem w komunikacji e-mail z klientami są profesjonalne wyglądające wiadomości stworzone w oparciu o szablony graficzne. Służą one do wysyłania newsletterów i różnych akcji promocyjnych.  Wysyłaj skuteczne newslettery i zwiększaj zysk. Już dziś zainwestuj w profesjonalny szablon mailingowy, dzięki któremu pozyskasz nowych Klientów.

JAKIE PROJEKTY WYKONUJĘ?

Tworzę nowoczesne projekty szablonów mailingowych w oparciu o najnowsze trendy. Każdy projekt traktuję indywidualnie. Dbam o to, aby wykonane przeze mnie projekty były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też były funkcjonalne i przynosiły zamierzone efekty.

Wszystkie projektowane przeze mnie szablony kreacji zgodne są ze standardami kodowania mailingów czyli wyświetlają się prawidłowo u odbiorców w różnych programach pocztowych.

CO WYRÓŻNIA MOJE PROJEKTY?

Atrakcyjność1

Atrakcyjny i czytelny wygląd szablonu przyciąga uwagę odbiorcy i powoduje przyswojenie jego treści.

Niepowtarzalność4

Projektuję indywidualne, oryginalne szablony, zgodnie ze standardami kodowania mailingów.

Nowoczesność2

Tworzę nowoczesne projekty szablonów mailingowych w oparciu o najnowsze trendy.

Efektywność3

Zaprojektowane przeze mnie szablony, pomagają w zdobyciu nowych Klientów.

ILE TO KOSZTUJE?

Koszt szablonu e-mail zależy od jego rodzaju, specyfikacji, rozbudowania i funkcjonalności. Każdy projekt wyceniam indywidualnie, w zależności od specyfikacji briefu. Zawsze jednak są to pozytywnie zaskakujące koszty.

Skontaktuj się ze mną. Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

601 993 752

studio@stadnicka.com

*Na wszystkie swoje usługi wystawiam faktury VAT.