copyright 2018 studio stadnicka.com / all rights reserved

studio

Cześć. Nazywam się Edyta Stadnicka, jestem web & graphic design’erem i prowadzę jednoosobowe studio graficzne. Od kilku lat projektuję grafikę użytkową dla firm i klientów indywidualnych.Tworzę wyłącznie unikalne i oryginalne projekty, które są atrakcyjne wizualnie a przy tym stanowią skuteczne narzędzie marketingowe. Każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem, które daje mi wiele radości i przyjemności z tworzenia.

Miłość do projektowania towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Zawsze bardziej dbałam o wygląd moich szkolnych notatek niż o zawartą w nich treść, a ostatnie strony zeszytów pozwalały mi rozwijać swoją pasję. Kreatywność i wzorowa precyzja wykonania to moje największe atuty, które najbardziej cenią sobie moi Klienci.

studio

oferta

Specjalizuję się w tworzeniu stron, sklepów i innych serwisów internetowych wraz z ich wdrożeniem i konfiguracją. Tworzę również logotypy, identyfikacje wizualne oraz ogólnie pojętą grafikę użytkową. Moim celem jest projektowanie kreatywnych, spójnych i skutecznych przekazów wizualnych, które przyczyniają się do sukcesów marki. Moje prace wyróżniają się wysoką estetyką i przejrzystością – stawiam przede wszystkim na jakość i skuteczny branding.

BRANDING / ID

Skuteczna identyfikacja wizualna to must have każdej marki. Buduje spójny wizerunek firmy zarówno wśród Klientów jak i jej pracowników. Jej najważniejszym elementem jest logotyp, którego forma i charakter identyfikuje markę oraz reprezentuje wartości i cele firmy.

SKLEPY INTERNETOWE

Sklep internetowy to najpopularniejsza forma eCommerce, doskonały sposób na dotarcie do nowych klientów. Jego niewątpliwą zaletą jest wygoda i oszczędność czasu a dla właściciela obniżenie kosztów sprzedaży, dzięki braku konieczności utrzymywania punktów sprzedaży.

DTP

Materiały drukowane wykorzystywane są jako kluczowa forma prezentacji firmy oraz jej oferty. Rodzaj materiałów powinien być dostosowany do jej działalności. Ważne jest, aby materiały drukowane nie tylko przedstawiały informacje ofertowe, ale również budowały ustalony wcześniej wizerunek firmy.

STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa jest kluczowym elementem prezentacji każdej firmy. Pozwala potencjalnemu klientowi na szybkie uzyskanie informacji o jej ofercie i działalności. Firmowa strona internetowa podnosi prestiż marki, przez co staje się bardziej konkurencyjna i dostrzegalna na rynku.

SZABLONY E-MAIL

Standardem w komunikacji e-mail z klientami są profesjonalne wyglądające wiadomości stworzone w oparciu o szablony graficzne. Służą one do wysyłania newsletterów i różnych akcji promocyjnych. Wysyłaj skuteczne newslettery, pozyskuj nowych klientów i zwiększaj zysk.

GRAFIKA UŻYTKOWA

Każdy projekt grafiki użytkowej musi spełniać swoją rolę i dawać jasny, klarowny przekaz. Każdy projekt graficzny jest indywidualny, oryginalny i musi wzbudzać zainteresowanie odbiorcy. Grafika użytkowa jest narzędziem, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel.

kontakt

Masz jakiś projekt do zrealizowania? Chcesz zapytać o wycenę lub porozmawiać o swoim pomyśle? Zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na różne formy współpracy, zarówno komercyjne jak i artystyczne.

E: studio@stadnicka.com
T: +48 601 993 752

Top