copyright 2021 studio stadnicka.com / all rights reserved

studio

Cześć 여고괴담 두번째 이야기 다운로드. Nazywam się Edyta Stadnicka, jestem web & graphic designer’em i prowadzę jednoosobowe studio graficzne. Od kilku lat projektuję grafikę użytkową dla firm i klientów indywidualnych.Tworzę wyłącznie unikalne i oryginalne projekty, które są atrakcyjne wizualnie a przy tym stanowią skuteczne narzędzie marketingowe 다운로드. Każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem, które daje mi wiele radości i przyjemności z tworzenia.

Miłość do projektowania towarzyszyła mi od najmłodszych lat 다운로드. Zawsze bardziej dbałam o wygląd moich szkolnych notatek niż o zawartą w nich treść, a ostatnie strony zeszytów pozwalały mi rozwijać swoją pasję 영웅 for kakao 다운로드. Kreatywność i wzorowa precyzja wykonania to moje największe atuty, które najbardziej cenią sobie moi Klienci.

studio

oferta

Specjalizuję się w tworzeniu stron, sklepów i innych serwisów internetowych wraz z ich wdrożeniem i konfiguracją 다운로드. Tworzę również logotypy, identyfikacje wizualne oraz ogólnie pojętą grafikę użytkową. Moim celem jest projektowanie kreatywnych, spójnych i skutecznych przekazów wizualnych, które przyczyniają się do sukcesów marki 다운로드. Moje prace wyróżniają się wysoką estetyką i przejrzystością – stawiam przede wszystkim na jakość i skuteczny branding.

BRANDING / ID

SKLEPY INTERNETOWE

DTP

STRONY INTERNETOWE

SZABLONY E-MAIL

GRAFIKA UŻYTKOWA

kontakt

Masz jakiś projekt do zrealizowania? Chcesz zapytać o wycenę lub porozmawiać o swoim pomyśle? Zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na różne formy współpracy, zarówno komercyjne jak i artystyczne.

E: studio@stadnicka.com
T: +48 601 993 752

Top